جسور و زیبا افسانه دلفریب خانواده فارستر و خانه مد آنها، شرکت خلاقیت های هنری فارستر، است.
استفانی فارستر رئیس خانواده است که به همراه همسرش اریک ، شرکتی در لوس آنجلس تاسیس نمودند. شرکتی که تبدیل به یکی از موفق ترین شرکت های مد شده است.
اریک و استفانی چهار فرزند بزرگ کردند: ریج( بزرگترین فرزندو محبوب استفانی ) ، ترن ، کریستین و فلیشیا .
بعدا” در می یابیم که ریج در واقع پسر ماسیمو مارون، مردی ثروتمند و بانفوذ است که استفانی در سالهای قبل از ازدواجش با اریک، با او بوده است. اریک هم دو فرزند از بوروک لوگان به نامهای ریک و بریجت دارد.
داستان با ازدواج ریج و کارولین اسپنسر ، دختر بیل اسپنسر فرد مطرح رسانه ها، آغاز می شود . ریج موفقیت خود را در مقام نائب رئیس شرکت فارستر در دنیای مد ثابت کرده اما حالا در صدد است شهرت خود را به عیاشی از بین ببرد و به زندگیش سرو سامان دهد .شهرت این زوج سبب شد تا این عروسی تیتر خبری رسانه ها شود . کارلین سر انجام به خاطر یک بیماری خطرناک می میرد و ریج با گذشت زمان با دو زن آشنا می شود که وارد زندگیش می شوند.
یکی از این زنها بروک لوگان است و دیگری تیلر هیز . بروک از یک خانواده معمولی آمریکایی است اما تیلور دختر مورد علاقه استفانی و کاندید او برای عروسی با پسرش می باشد. داستان حول مثلث عشقی بروک ، ریج و تیلور 
می چرخد . با گذشت سالها، ریج گرفتار تیلور و بروک میشود . نفرتی که استفانی از بروک دارد ، مشهود است و رابطه آنها تنش ها و داستان های زیادی را در سریال به وجود می آورد.
با این داستان مجذوب کننده که کاملا به فارسی دوبله شده است، همراه شوید.
جسور و زیبا هر روز هفته از شنبه تا چهارشنبه فقط در فارسی ۱ پخش می شود.

تهران: ساعت ۷:۰۰ شب
دبی: ساعت ۶:۳۰ شب