عکس   حامد میرباقری در نقش ثابت پسر مختار در مختارنامه 

مدیر روابط عمومی مجموعه تلویزیونی “مختارنامه” با تکذیب عکس‌های منتشر شده منتسب به تصاویر حذف شده از حضرت عباس(ع) در برخی سایت‌های خبری، آن را مربوط به وهب نصرانی دانست.

 

  به گزارش دمساز  امروز سه‌شنبه برخی سایت‌های اینترنتی به اشتباه تصاویری از یکی از بازیگران سریال “مختارنامه” را به جای بازیگر حضرت عباس (ع) منتشر کردند.

رضا استادی مدیر روابط عمومی این سریال تلویزیونی با اشاره به اشتباه صورت گرفته در این خصوص گفت: در تصاویر منتشر شده در این سایت‌ها، مرد جوانی با لباس رزم زرشکی و سربند، به عنوان بازیگر نقش حضرت اباالفضل (ع) معرفی شده است حال آنکه طبق اطلاعات منتشر شده از سوی سریال “مختارنامه”، این نقش توسط کاوه فتوحی ایفاء شده است. 

 استادیدرخصوص هویت فردی که تصویر او در این سایت‌ها منتشر شده نیز گفت: نام این بازیگر حامد میرباقری است که علاوه بر حضور در سمت دستیاری کارگردان در این سریال، نقش ثابت پسر مختار را در مقطع جوانی ایفاء کرده است که در قسمت‌های آینده شاهد آغاز بازی او خواهیم بود. حامد میرباقری در این سریال علاوه بر نقش مذکور، در اردیبهشت سال ۱۳۸۸ با گریمی متفاوت نقش وهب نصرانی را نیز ایفاء کرد که تصاویر منتشر شده در سایت‌های اینترنتی که به اشتباه “اختصاصی” ذکر شده؛ سال گذشته از سوی روابط عمومی پروژه در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته و درخصوص آن اطلاع‌رسانی کامل نیز صورت گرفت.  

روابط عمومی پروژه “مختارنامه” جهت آگاهی مخاطبان سریال چهار تصویر به شرح زیر منتشر می‌کند. 

  عکس   حامد میرباقری در نقش ثابت پسر مختار در مختارنامه             
 

                       چهره بدون گریم حامد میرباقری بازیگر نقش‌های ثابت و وهب نصرانی 

  عکس   حامد میرباقری در نقش ثابت پسر مختار در مختارنامه         

                           حامد میرباقری در نقش وهب نصرانی 

  عکس   حامد میرباقری در نقش ثابت پسر مختار در مختارنامه      
 

                حامد میرباقری در نقش ثابت پسر مختار در قسمت‌های پیش روی سریال  

استادی از رسانه‌ها درخواست کرد تا ضمن اصلاح این تصاویر و اخبار خود، از این پس اخبار و مطالب مورد نیاز خود را با روابط عمومی پروژه کنترل کنند تا با بروز چنین اشتباه‌هایی، اعتماد مخاطبان خود را از دست ندهند.